Suknelės: lietuviškos, vasariškos ir už padorią sumą

Velnias, pastebėjot, kad jau sukam antrą tobulų metų ratą? Praėjęs pavasaris, vasara, ruduo ir žiema buvo tiesiog vadovėliniai tobulų metų laikų pavyzdžiai. Tas pats tęsiasi ir dabar. Juk taip ir turi būti – gegužės pabaigą turime švęsti prasidedančiais vasariškais karščiais, atsikvėpdami piknikuose pavėsyje ir plėvesuodamos vėjyje. Jei ne pačios, tai bent vasariškos suknelės. Ir geriausia – kai lietuviškos.

Lietuviai, lietuviai ir dar kartą – lietuviai

Jau nebesuskaičiuočiau, kiek kartų skatinau jus pirmiausia atsigręžti į lietuvių kūrėjus. Manija visai nebūtina, įsipareigoti tikrai nereikia, bet jei pirmiausia paieškotume to, ko mums reikia būtent lietuviškuose darbuose, jaučiu, visi būtume bent šiek tiek laimingesni.

Patricijos mada: suknelės progoms ir kasdienai

Su Vilma, kuri ir yra „Patricijos mada“ kūrėja, įkūrėja ir širdis, susipažinome paprasčiausiu būdu – aš tiesiog negalėjau atsilaikyti prieš sukneles. Vasarai po truputį stuksenant į langus, feisbuko srautas man išmetė TOKIO grožio suknelių reklamą, kad pradėjau virpėti. Ieškojau, kuo rengtis per atostogas Sicilijoje, tai, suprantama, suknelės buvo sąrašo priekyje.

Pasimatuoti, pačiupinėti…

Nors parduotuvė – tik internete, „Patricijos mada“ galima aplankyti ir siuvykloje Kareivių gatvėje. Matavausi, strikinėjau, svaigau, prisiekiu, nepamenu, kada paskutinį kartą taip džiaugiausi drabužių krautuvėje. Džiaugtis priežasčių yra ne viena.

Didelių dydžių suknelės

Viena pačių svarbiausių – dydžiai. Kaip žmogus, ilgą laiką parduotuvėse jautęsis kaip raupsuotasis, labai džiaugiuosi žinodama, kad suknelės siūnamos ir ne su vienu X prie L. Vilma man labai patiko savo nuoširdumu: „Taip, ne visos jos gerai atrodo ant pilnesnio žmogaus, bet yra daugybė modelių, kurie pabrėžia įvairiausių kūnų gražiausias savybes.“ VA, kokio požiūrio norisi iš gigantiškų verslų: VISI NORI BŪTI GRAŽŪS. Ne kiekvienas rūbas dailiai gulėdavo ant šimtakilograminės manęs, bet kai kurie juk iš tiesų – puikiai.

Nebrangios kokybiškos suknelės

Dar viena priežastis, kuri, garantuoju, svarbi tikrai daug kam – kaina. Ilgos prabangios suknelės, trumpos plėvesuojančios, kasdienai ir šventei, su kai kuriomis net drąsiai galima tuoktis, žodžiu, visoms progoms. Kainos? Net paltai vos perlipa šimtą eurų. Įsivaizduok, ilgos, kokybiškos, labai prabangiai atrodančios suknelės – už šešiasdešimt kelis eurus. Prisiekiu, tokias pačias kainas mačiau visuose greitosios mados prekybcentriuose. O čia – lietuviškai, su meile kurtas ir pagamintas reikalas. Negana to, iš audinių, tinkamų kelionėms ir aktyviems žmonėms – atlaikė kelionę Sicilijon, atgal ir beveik nesusiglamžė. Ir dar su KIŠENĖMIS! Visos!

Kasdien ir, tikiuosi, dar labai ilgai

Būna tokių tekstų, kuriuose noriu jums rekomenduoti taip stipriai, kad net skauda. Jokių pinigų už šią reklamą negavau, sukneles, kolegos ir kaimynai liudininkai, dėviu beveik kasdien. Labai labai nuoširdžiai sakau, kad apsilankyti www.patricijos.lt – verta. Ir labai tikiuosi, kad dar ne kartą mane pamatysite su tais grožiais. Beje, girdėjau gandus, kad Vilma planuoja naujus modelius labai, net LABAI dažnai. Tai jei prieš savaitę jau buvot apsidairę, dabar verta pasižvalgyti ir vėl. Jei reikėtų išsirinkti mylimiausią – o siaubas, kaip būtų sudėtinga. Ir įspūdingoji rožinė, ir didinga mėlyna, ir lengvos taškuotos… Bet kam rinktis mylimiausiąją, kai jau dabar pilna naujų modelių? Fantastika!

Aistė.