Lietuviška kosmetika veidui: kaip paruošti odą vasarai?

Jūs puikiai žinot, kaip man gera kalbėti apie lietuvių kūrėjų darbus. Nuo džemperių iki suknelių, nuo šampūnų iki kremų. Šį kartą būtent apie juos. Apie Driu Beauty produktus jau rašiau, kalbėjau ir apie juos kuriančią Indrę, į kurią visada galima kreiptis ir klausti visko, kas gali dominti apie odą, o dabar turiu progą pakalbėti po tikrai ilgo naudojimo – lietuviška kosmetika veidui!

Artėjantis vasaros sezonas

Prieš ateinant pavasariui (kaip visi normalūs žmonės – paskutinę minutę) susirūpinau, kad šitaip šiltojo sezono pasitikti tiesiog negalima. Jau esu rašiusi, kad mane kankina sausos odos bėdos, kurios, jei laiku nesusirūpinu, gali mane pasodinti po skėčiu visai vasarai. Jei kiti džiaugiasi saulės voniomis ir karščiu, mane dažnai jie priverčia tik slėptis. Tam, kad nereikėtų slėptis kur nors prie lašelinės, odą privalau paruošti taip, kad maža nepasirodytų.

Lietuviška kosmetika veidui

Šį kartą – apie Driu Beauty Wise Unisex linijos veido kremus. Gavau išmėginti ir Light, ir įprastą variantą. Pagrindinis mano tikslas – įsisavinti mistiškąjį vitaminą B3, kuris padėtų mano odai išsaugoti drėgmę, saugotis aplinkos poveikio ir gražiai sau nesausėti. Dar labai džiaugiuosi sudėtyje radusi hialurono rūgšties, apie kurios poveikį nė vienai jau lialiakinti nebereikia. Visi žinom, kad hialuronas – mūsų oda stangriai ir gražiai palaikanti medžiaga, kurios su amžiumi paprasčiausiai nebeprisigaminame tiek, kiek reikia ir tiesiog būtina jį gaudyti kremukais ar papildais.

Driu Beauty Wise Unisex veido kremai: Light ar įprastas?

Jei taip visiškai atvirai, didelio skirtumo tarp Light ir paprastojo kremo nepajutau. Abu tepėsi labai maloniai, kas man – be galo svarbu, greitai įsigėrė. Jei dabar reikėtų rinktis, net nežinočiau, ką pasakyti. Manau, kiekvienas susirandame sau tinkamiausią ir, garantuoju, yra odos tipų, kuriems skirtumas tarp šių kremų būtų akivaizdus, bet aš abiem rašau dešimt ir nebijau supainiot buteliukų, abu labai malonūs odai 🙂

Vasarai pasiruošt, žengte – marš

Kas man svarbiausia – gerai paruošti dirvą artėjančiam saulėtam sezonui. Kol kas jaučiu, kad oda tikrai drėgnesnė, neliko tempiančio sausumo efekto. Kadangi nemėgstu, kai grožio procedūroms reikia skirti laiko, Sicilijoj kiekvieną rytą ir vakarą eidavau į balkoną pasigrožėti vaizdais ir išsiteplioti veidą. Spėjau net šiek tiek įdegti, bet nė karto nepajutau, kad saulė mano odą sausintų ar keltų kokį kitą diskomfortą, kurį jaučiu kiekvieną sykį, nesusirūpinusi odos būkle iš anksto. Paprastai pasakius, neturiu kažkokio priekaišto, ką dar norėčiau patvarkyti, kad galėčiau drąsiai laukti saulės. Strazdanos ryškėja, saulė aktyvėja, veido rutina prigijo, šalia, žinoma, ir SPF, o aš tiesiog laukiu ir žinau, kad į kiekvieną saulėtą kelionę dėsiuos šiuos veido kremus. Gal ir abu 🙂 Beje, matėt nuolaidas?

Aistė.