Kosmetika aktyviems: Driu Beauty

Ir vėl mano mylimiausia rubrika – ką naujo ir gero prikūrė lietuviai? 🙂 Šį kartą į mano kosmetinę atkeliavo ir įsiraitė kosmetika, apie kurią girdėjau gandus, legendas, kurią naudoja (pasirodo) vos ne pusė mano kolegių ir visiems ji anokia naujiena, o va mano veidui – kažkas dar nepatirto. Pristatau: Driu Beauty.

Kūrėjai pasiekiami ranka

Nors kosmetikos dar nepažinojau, su ją kuriančia Indre vis tekdavo susidurti. Tai prasilenkti kokiam renginy, tai perduoti linkėjimus per bendrus pažįstamus. Darykit, ką norit, bet tuo man labiausiai ir patinka lietuviški produktai – tos juos kuriančios stebuklinės rankos dažniausiai yra be galo arti ir užsinorėjęs apie sudėti gali klausinėti kad ir pačios idėjos autorės. Nežinau, kaip jums lyginant su visais lorealiais, bet man čia yra pliusų pliusas.

Driu Beauty kosmetika: unisex linija

Driu Beauty anksčiau matydavau stilingose auksinėse pakuotėse, jomis ir planavau pripildyti lentynas, bet neatsispyriau naujai supersexy metalu švytinčiai visiems odos tipams ir lytims pritaikytai linijai. Galvoju – dar geriau, galėsiu poveikį išsimėginti ne tik ant savęs, bet ir draugo veido.

Veido priežiūros rutina: prausiklis

Matyt, neatsiras prieštaraujančių, kad vienas svarbiausių veido priežiūros rutinos komponentų – jo švara. Dar mokykloje išmokstame, kad makiažo likučiai ant veido – tiesus kelias į visai nepuošiančius spuogus. Manyčiau – bepigu man, nesidažančiai, bet iš tiesų, mūsų odą kasdien veikia daug daugiau veiksnių, nei vien makiažas. Pagalvok, kaip atrodo, pavyzdžiui, tavo veidrodis, stovintis tiesiog kambaryje. Po keleto dienų jį puošia dulkės ir nešvarumai. O kaip atrodo išorinė lango pusė? Miesto dulkės, nešvarumai ore ir dalelės, kurių nepastebime, sėkmingai sendina mūsų odą, todėl ją valyti kiekvieną dieną tiesiog būtina.

Mild Wise Unisex prausiklis

Pagrindinis Driu Beauty veido prausiklio Mild Wise Unisex pliusas – absoliutus švelnumas. Nesu didelė mėgėja tų odą nugremžiančių dalyčių, o baisiausia kas gali atsitikti – veido išsausėjimas po nuprausimo. Šis prausiklis – atvirkščiai, odą minkština, drėkina. Man labai patiko kreminė tekstūra, kuri ne tik maloniai įsimasažuoja, bet ir lengvai nusiprausia. Toms, kas naudoja makiažą – pirmą sykį atsargiai pamėginus, turėtų būti galima juo valyti net akis.

Pasaulis vs. lietuvaičiai

Paprastai pasakius – eilinį kartą lietuviškas produktas mano lentynoje paėmė pirmą vietą. Jaučiu, kad labai greitai būsiu apsikrovusi vien lietuvių gamintais produktais, kosmetika, rankinėmis, drabužiais. O kodėl ne? Iš Driu Beauty dar mėginu veido kremukus ir gelį nuo spuogelių. Kol kas rezultatai labai džiugina, bet mėgstu išlaukti „bandomojo periodo“ pabaigos, o tada jau drąsiai kukuoti.

Aistė.