Skamba kaip viena tų didelių nesąmonių, ar ne? Kur be pastangų gali numesti be kokį svorį? Ar kaip tos netikros tabletytės bei milteliai,
Nagai, nagai, nagai. Ne kartą esu rašiusi apie juos – šokinėjau nuo keisčiausių piešinėlių iki visiškos apatijos, kai pastarąjį pusmetį pravaikščiojau švariais nagais. Šį kartą nesusilaikiau neišmėginusi absoliučios naujovės mūsų krašte. Susipažinkite: titaniniai nagai.
Nors išgirdęs „titaniniai“ gali pradėti galvoti, kad nagai prie taviškių yra tiesiog prilituojami, viskas gerokai paprasčiau. Šia technologija pirmieji Lietuvoje pradėjo užsiiminėti NailBar. Dėl tokios naujovės net verta skambintis pačiai, o ne naudotis Treatwell, todėl jau po poros dienų sėdėjau manikiūro kėdėje Vilniaus gatvėje, kur manikiūrininkė Paulina man papasakojo visokių įdomiausių dalykų.
Jei atvirai, eidama į manikiūrą neturėjau žalio supratimo nei ką gausiu, nei kokia išeisiu. Ten mane nuvedė grynas smalsumas. Pirmoji keistenybė buvo ta, kad prieš lakavimą nago man nė nešlifavo. Jo paviršius buvo labai švelniai pašiauštas ta slidžia dilde (ne ta, kuria gali nusivaryt iki gėluonies) ir viskas. Antroji staigmena – nebuvo ir lakavimo.
Sistema, kaip atsiranda titaniniai nagai – paprasta. Visų pirma užtepamas pagrindas, tuomet savo nagą mirkai į dulkelių vonelę. Tos dulkelės – jau turi spalvą ir iš esmės yra tavo lakas. Ištraukus nagą, ant jo tepamas stingiklis, kuris persigeria per visus sluoksnius ir… viskas. Tris kartus pamirkęs ir NĖ KARTO nedėjęs nagų į lempą, sulauki, kol nagą suformuos, uždės top’ą ir keliauji laimingas namo.
Galybę kartų esu susidūrusi su manikiūrininkėmis, kurios vos ne su pasimėgavimu liepdavo kišti ranką į lempą, jau žinodamos, kad manęs laukia skausmas. Kadangi taip buvo ne visur, suprantu, kad kažkurie lakai ar kažkurios lempos tiesiog taip reaguoja su viskuo, kad atrodo, kad į nagą kažkas suvaro gerą žariją. Visiška palaima sėdėti manikiūrininko kėdėje atsipalaidavus ir žinoti, kad nereikės sulaukti jokio skausmo. Dar vienas pliusas – mano suvokimu, titaninių nagų sugadinti neįmanoma: kadangi jie iš karto sustingsta, nelieka tikimybės, kad kišdama leteną į lempą kur nors priliesi ir reikės viską daryti iš naujo. Negana to, kadangi milteliai patenka visur, visas nagas yra tolygiai padengiamas ir nepaliekama nė kiek erdvės manikiūrininko klaidai ir tuštiems tarpeliams šonuose.
Dar vienas neregėtas pliusas – tokie nagai beveik neturi šansų nulūžti. Blogiausia, kas gali atsitikti, jie įskils, bet, kadangi tai nėra vientisas sluoksnis, o daugybės dulkelių mišinys, jis negali nusilupti. Nagų tikrai nesaugau ir taip gaunasi, kad daužau, kur netingiu, bet dar nė vienam nieko neatsitiko. O tuo džiaugiuosi ir dar kaip.
Nėra pasaulyje panacėjos, todėl ir ši technologija turi šiokių tokių minusų. Pirmąjį man vos atėjus pasakė manikiūrininkė: „nagai pradeda per greitai augti.“ Mandagiai nusišypsojau, nes dar nebuvo manikiūrininkės, kuri negirtų savo priemonių, bet dabar, po trijų savaičių jau galiu pasakyti, kad tikrai – nagai auga greičiau, todėl manikiūro gali prisireikti dažniau. Vis dėlto, vasara – puikus laikas išmėginti vis naujas spalvas, todėl tikrai nieko tokio, o ir parodyk man moterį, kuriai nepatiktų sveiki ir ilgi augantys nagai. Antrasis – kiek ribotos nagų dailės galimybės. Kadangi viskas daroma miltukais, obre išgauti galima, bet visokių gėlyčių ir zuikučių – nelabai. Nėra padėties be išeities, ant viršutinio sluoksnio gailma paišyti paprastu geliniu laku, tušu, dėti visokiausius lipdukus, blizgučius ir puošti kaip nori.
Daugiau minusų kol kas nepastebėjau, būtinai duosiu žinią, jei situacija pasikeis. O kol kas baisingai laukiu atostogų, prieš kurias manikiūro ir pedikiūro džiaugsmais dalinsiuos ir su mama. Ai, teisingai, nepaminėjau. NailBar tavęs laukia tie superduper patogūs krėslai, kuriuose visiškai atsipalaidavęs gali mėgautis pedikiūru. Su drauge, mama, vyru ar kuo tik nori. Jei rinksiesi ne titaninius nagus, tuomet vienu metu galėsi mėgautis ir manikiūru, o čia jau laiko taupymas 3000.
Tai ačiū jums, skaitytojai, kad esate. Pasirodo, esu žiopla per visą pilvą ir tokios esminės informacijos tiesiog nepaminėjau 🙂 Taigi, kaip vyksta titaninių nagų nuėmimas? Labai paprastai. Į dubenėlį su šiltu vandeniu įdedamas kitas – su vatelėmis ir acetonu. Ten savo ranką šiek tiek pamirkai (prieš tai nuėmęs patį viršutinį sluoksnį dilde) ir titano milteliai nutirpsta patys. Easy, įmanoma net ir namie, savo akim mačiau, kaip truputį pamirkius, jau traukiau švarius nagus. To, beje, niekada nesu mačius su geliniu lakul.
Pirmojo titaninio manikiūro kaina yra 44 €. Mano supratimu, tikrai nemažai. Vis dėlto, bent esu rami, kad išvažiavus atostogų (tphu tphu tphu) grįšiu su tokiais pačiais nagais. Plius, galiu išduoti paslaptį, kad jau antrojo apsilankymo NailBar metu tampi VIP klientu ir kaina sumažėja!
Aistė.
Skamba kaip viena tų didelių nesąmonių, ar ne? Kur be pastangų gali numesti be kokį svorį? Ar kaip tos netikros tabletytės bei milteliai,
-40 kg nuo bet kurio kūno būtų baisiai daug. Baiiiisiai. Taip pat daug, kaip būtų +40 kg. Ar šiaip 40% kūno svorio į
Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.
O tai kaina? Nuėmimo būdas?
Va prašau, Salomėja. Tu mane visada gelbėji 😀 Pataisiau, dabar tekste jau yra visa informacija 🙂
Žiauriai įdomiai atrodo tie titaniniai nagučiai. O kaip dėl kenkimo pačiam nagui? Po gelinių manikiūrų mano nagai labai susilpnėja, tai kai nuvalo / nugramdo tą laką – daugiau net darytis nesinori, paskui tik per kokius pusę metų nagai atsistatė.
Kol kas keičiau tik kartą ir nuėmus laką tikrai nebuvo silpnumo pojūčio. Man, tiesa, silpnino nagus tik gelinis lakavimas. Kai darydavausi pilną tikrą gelį, viskas būdavo gerai, dabar – lyg ir taip pat. Šiaip titaniniai dalykai yra prisotinti kalcio ir kitų tvirtinančių medžiagų, todėl girdėjau atsiliepimų, kad natūralus nagas gali ir sutvirtėti 🙂