KAS PASAULYJE GRAŽIAUSIAS IR KODĖL „LIEKNĖJIMO BLOGAS“ TAPO „VEIDRODĖLI, VEIDRODĖLI“?

Lieknėjimo blogas tapo Veidrodėli, veidrodėli

Pakalbėkim apie pokyčius! Žinai, tikiu, kad jie kiekvienam, net jei esi blogas – tiesiog būtini. Kartais kaip gryno oro prisireikia naujos šukuosenos ar suknytės, kartais – mesti viską, ką turėjai ir išsikraustyti gyventi į kitą pasaulio kraštą, kartais – nusipirkti naują knygą, o retsykiais – atrasti naują, dar nemėgintą veiklą, kuri taptų kasdieniu įpročiu.

Blogas Veidrodėli, veidrodėli

O kartais pokyčiai ateina patys ir jiems belieka sugalvoti pavadinimą. Taip atsitiko ir su mano „Lieknėjimo blogu“. Jį pradėjau kaip būdą save įpareigoti keistis, kaip galimybę tais pokyčiais, pojūčiais ir patirtimis dalintis su kiekvienu, kuriam tai gali būti naudinga. Po truputį keičiausi aš, keitėsi ir pats blogas.

Kokiomis temomis dabar bus blogas Veidrodėli, veidrodėli?

Atsirado ne vien temos apie lieknėjimą ar maistą, bet ir naujos kosmetikos, drabužių, nerealių daiktų ir daiktelių paieškos, o kartais norisi pašnekėti ir apie tai, kas vyksta kiekvieno galvoje ar širdyje.
Nebesąžininga kviesti tave skaityti apie lieknėjimą, kai kalbamės apie tai, kas kiekvienam ar kiekvienai rūpi kasdieną. Juk tų dalykų – daugybė! Todėl keičiu blogo pavadinimą į „Veidrodėli, veidrodėli“. (Nebijok, visus senuosius tekstus dabar rasi nauju adresu www.veidrodeli.lt)

Kodėl blogas vadinsis Veidrodėli, veidrodėli?

Kai į visą atspindinti išminčių kreipdavosi pasakos veikėjai, jų akyse galėjai įskaityti baimę. Manau, ji aplanko ir kiekvieną mūsų – koks tas mano atspindys, ar aplinkiniai jį mato kitaip, o gal ir aš pats matau ne visai tikslų vaizdą.

Tikiu, kad pasaulyje gražiausias yra tas, kuris ir stovi prieš Veidrodėlį. Su visomis savo baimėmis, kompleksais ir netobulumais. Didžiausias mano tikslas – kad kiekvienas nustotume bijoti to Veidrodėlio, kovoti su juo, stengtis slėpti vienus dalykus ar ryškinti kitus.

Prieš Veidrodėlį geriausia stoti visiškai atvira siela ir su noru priimti save. Kai pagalvoji, kitokio kelio kaip ir neturime, o vis ieškome būdų apeiti realybę.

Nematomos karūnos

Taigi, visi kreivanosiai, kreivadančiai, storuliai, ačkarikai, ryžiukai, spuoguočiai ir strazdanuočiai, drąsiai stokim prieš stebuklingą ar tiesiog vonios Veidrodėlį ir atraskim, kad klausimo Kas pasaulyje gražiausias? užduoti jau kaip ir nebereikia.

Beje, ar pastebėjai, kad Veidrodėlio atspindyje mergytė – su karūna? Linkiu, kad visos aplinkiniams nematomos tavo karūnos atsispindėtų kiekviename veidrodyje ar vitrinoje. Nes tavo akys tave privalo matyti gražiausiai.

O jei kyla kokių klausimų, drąsiai rašyk man į Facebook, Instagram, čia komentaruose ar e-mail į labas@veidrodeli.lt 🙂

Aistė.

Lieknejimo blogas tapo Veidrodėli, veidrodėli